logo lroc

Intalnire LROC Romania 2015- Poze, impresii si pareri

• Mate Andrei Vlad M.D.
  • Avatarul lui Mate Andrei Vlad M.D. Autor Subiect
  • Deconectat
  • Premium Member
  • Premium Member
Mai Mult
24 Mai 2015 16:58 #1 de Mate Andrei Vlad M.D.
Intalnire LROC Romania 2015- Poze, impresii si pareri was created by Mate Andrei Vlad M.D.
Eu si masina am ajuns deja ! In stare de echilibru! Drum bun celor ce inca sunt pe drum! Impresii maine !:))

"I've rather push my Landy,than drive your cruiser"
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, GSS, DMM74

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
24 Mai 2015 17:01 #2 de sean
"Mai lunga-mi pare calea acum la-intors acasa...
As vrea sa zbor,si rana din ficat nu ma lasa!"...dar ma tratez in continuare....

Discovery 4
Defender 90
Atașamente:
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, Mate Andrei Vlad M.D., spiros, GSS, DMM74

Mai Mult
24 Mai 2015 18:31 #3 de Sky
Am ajuns!! Impresii mai pe larg maine. Astazi doar atat; Organizare, locatie, mancare, servire si beuturica de nota 10. Am reantalnit vechi prieteni dragi si am intalnit si oameni noi. Am aflat ce avantaje incredibile poate aduce o mica operatie estetica savarsita la barbati (inlaturarea a doua coaste). Am aflat ca jocul ,,PISTRUII" are de fapt doua regulamente unul romanesc si celalalt britanic (multumesc Markus). Cel britanic a fost probabil ticluit de celebrii cercetatori britanici si implica mai mult angajament din partea jucatorilor. Dar cum am spus; Detaliile maine.
Astazi vreau doar sa va mutumesc tuturor. Organizatori si participanti; MULTUMESC!! :)
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Teddybear, cristeaandm, KYK, sean, Boby, Alexey, Magellan, DMM74

Mai Mult
24 Mai 2015 18:57 #4 de dacuburebista
Replied by dacuburebista on topic Intalnire LROC Romania 2015- Poze, impresii si pareri
caravana și momentul de suspans
:)

www.calauzaoffroad.ro
Atașamente:
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, KYK, sean, Magellan, DMM74

Mai Mult
24 Mai 2015 19:42 #5 de DMM74
Am ajuns sanatosi si mai plinuti :cheer:
Intalnire de nota 10, mii de multumiri organizatorilor si participanților! Ne-am simțit extraordinar alături de oameni extraordinari, ma bucur nespus de mult sa fac parte din acest club al iubitorilor de LR.

LR Discovery 1 300 TDI '98
LR Freelander 1 TD4 2005
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: sean, Magellan

Mai Mult
24 Mai 2015 19:47 #6 de thx
Am ajuns si noi .

Intalnirea ,cred eu, cea mai reusita de pana acum. A fost super ! Sunt rupt de somn Vreau sa dorm , sa ma odihnesc.Data viitoare nu plec inapoi Duminica . Voi mai sta o zi pt recuperare .

Atat pt asta seara . De maine incep barfele. :lol: :lol: :lol:

Land Rover Discovery 1 - de tavaleala aka FOCA
Land Rover Discovery 4 - de hore aka LORD
Nissan Micra - de nevasta
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, sean, Magellan, DMM74

Mai Mult
24 Mai 2015 20:12 #7 de GSS

thx a scris: Am ajuns si noi .

Intalnirea ,cred eu, cea mai reusita de pana acum. A fost super ! Sunt rupt de somn Vreau sa dorm , sa ma odihnesc.Data viitoare nu plec inapoi Duminica . Voi mai sta o zi pt recuperare .

Atat pt asta seara . De maine incep barfele. :lol: :lol: :lol:

Esti razna! Ce seara in plus de recuperare?! Aseara nu stabilisem ca ne odihnim si ai vazut ce crunt a fost. Daca ramanem toti inca o zi ca sa ne revenim o sa te intorci si mai obosit.

Eu sunt la reanimare, m-am simtit ca un cadavru toata ziua, abea acum incep sa imi revin, dupa ce am dat o tura pe la pravalie.
Atașamente:
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, sean, Magellan, DMM74

Mai Mult
24 Mai 2015 20:17 #8 de sean
Am ajuns si noi cu bine.
Super intalnire,super trupa,multumim organizatorilor si bineinteles participantilor!

Discovery 4
Defender 90
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Teddybear, cristeaandm, Magellan, DMM74

Mai Mult
24 Mai 2015 20:31 #9 de Catalin40A
Evenimentul a fost o reusita, ca de obicei....... !!
Organizarea foarte buna, mancare beutura in exces.....cunostinte noi, distractie pe cinste !!!

Range Rover 2,5 DSE

• Alexey
  • Deconectat
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Одна жизнь, прожить ее.
Mai Mult
24 Mai 2015 20:37 #10 de Alexey
Am ajuns si eu cu bine, obosit si cu ficatul cat casa.
Sunt de acord cu @thx in ce priveste intalnirea, nota 10.
Cand mai bem un spritz? :lol: :lol: :lol:

Cu stima Alexey.
- tradator cu Nissan - Pif

Mai Mult
24 Mai 2015 21:06 #11 de Calin
Am ajuns si noi cu bine acasa. Mai tarziu pt ca ne-am oprit la mama in Cluj ... si pentru ca nu puteam apasa mai tare pe acceleratie. Nu ma lasa oboseala.
Organizarea SUPER.
Cazarea ok.
Mancarea SUPER.
ANTURAJUL EXTRASUPER.
ATMOSFERA DE EXCEPTIE.
Asa ca va fi foarte greu de organizat si mai bine in viitor.
Ma bucur ca ne-am reintalnit si ne-am cunoscut mai bine si pot spune ca dupa 3 participari suntem ca o familie. Asa ca aceste intalniri poate ar fi bine sa le facem macar de 2 ori oe an. Si poate ar fi o idee sa luam regiunile istorice le rand pentru a ne intalni.

Mai Mult
24 Mai 2015 21:33 #12 de tavy55
Am ajuns si noi acasa,ceva mai devreme.Impresiile mai tarziu concluziile acum:nota 10 pentru ca deja suntem un club demn de luat in seama cu membrii SUPERBI. Am senzatia acum ca oriude am organiza intalnirea nu ar putea iesi rau cu asa niste OAMENI DEOSEBITI.Multumiri celor care s-au muncit cu organizarea.

Freelander Td4, 2001
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, sean, spiros, Magellan, DMM74

Mai Mult
24 Mai 2015 21:51 #13 de DMM74
Cand este întâlnirea bianuala si cat costa, vreau sa achit. sa prind loc in fata:lol: :lol: :lol:

LR Freelander 1 TD4 2005
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, Magellan

Mai Mult
24 Mai 2015 21:59 #14 de sean
Daca facem intalniri bianuale eu cred ca prima investitie ar fi intr-o vie...si toate sculele necesare...

Discovery 4
Defender 90
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, thx, Boby, Alexey, Magellan, DMM74

Mai Mult
24 Mai 2015 22:04 #15 de DMM74
Găsim si vie, numai sa se voteze achiziția in biroul permanent ;)

La multi ani DIHOAREEEEEE!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

LR Freelander 1 TD4 2005
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, GSS, Magellan

Mai Mult
24 Mai 2015 23:21 #16 de Magellan
Eu cred ca am putea incepe cu relaxarea weekend-ul viitor la Bozioru. Ce ziceti??? :lol: :lol: :lol:

Posesor de nevasta cu Disco 1
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: DMM74, Claudita

• Mate Andrei Vlad M.D.
  • Avatarul lui Mate Andrei Vlad M.D. Autor Subiect
  • Deconectat
  • Premium Member
  • Premium Member
Mai Mult
25 Mai 2015 09:34 #17 de Mate Andrei Vlad M.D.
Replied by Mate Andrei Vlad M.D. on topic Intalnire LROC Romania 2015- Poze, impresii si pareri
Eu zic sa incepem cu inceputul B)

Cluj-Medias in 3 ore via google maps

"I've rather push my Landy,than drive your cruiser"
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm

Mai Mult
25 Mai 2015 10:06 - 25 Mai 2015 10:22 #18 de Gabriel Banica
Replied by Gabriel Banica on topic Intalnire LROC Romania 2015- Poze, impresii si pareri
Locatia a fost super.
Cazarea si serviciile gazdelor, tinand cont de obiceiurile locului (cu evenimentele oficiale ce se temina... pana la miezul noptii) mi s-au parut la inaltime.
Mancarea super buna.
Organiarea noastra a fost foarte buna, trial, trasee, regrupari din belsug.
M-am simtit foarte bine!
Multumesc tuturor celor implicati, atat organizatorilor cat si participantilor!!!

Acum sunt la munca, la birou, cu multe amintiri de la weekendul ce tocmai s-a scurs si m-am bucurat citind postarile cu necesitatea unui "follow-up" la intalnirea anuala. Adica, cum sa ne fixam cunostiintele acumulate si dobandite pe parcursul intalnirii, nu?

Land Rover Freelander 3 usi TD4 automat 2003 - Sotia
Land Rover Disco2 TD5 manual 1999 - Eu
Last edit: 25 Mai 2015 10:22 by Gabriel Banica. Motiv: add
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, KYK, sean, Alexey, GSS, Magellan, DMM74, Claudita

Mai Mult
25 Mai 2015 10:11 #19 de Calin
Nici dupa o noapte INTREAGA de somn nu mi-am revenit. :P Parca sunt "batut"
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, GSS, DMM74, Claudita

Mai Mult
25 Mai 2015 10:17 #20 de sean
Am un mare regret...nu am apucat sa jucam un "pistrui" cinstit...poate la anul ne vom mobiliza mai bine - Dorine,esti responsabil cu armonizarea regulilor de joc,ai grija sa combini judicios varianta romaneasca a lui Magellan cu varianta "british" a lui Marcus...avand in vedere obiectul jocului ("mingea",ca sa zic asa) nu e indicat sa apara discutii in contradictoriu... :woohoo: :woohoo: :lol: :lol:
Eu pregatisem terenul de joc sambata (asta micu' al meu nu a mai rezistat pana in camera si a marcat in tufe) dar m-am luat cu "treaba" si am uitat!
Daca a calcat careva intr-un cacatzel de copil pe drumul sura-hotel imi cer scuze...am intrat cu el in niste urzici pe margine dar nimic nu era imposibil in seara aia,multi au avut probleme de directie! :lol: :lol: :lol:

Discovery 4
Defender 90
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, Sky, Boby, Alexey, GSS, Magellan, DMM74, Claudita

Timp creare pagină: 0.696 secunde