logo lroc

Intalnire LROC Romania 2015- Poze, impresii si pareri

Mai Mult
25 Mai 2015 18:38 - 25 Mai 2015 18:45 #41 de spiros
:

''its not a car its a philosophy''
Atașamente:
Last edit: 25 Mai 2015 18:45 by spiros.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: DMM74

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
25 Mai 2015 20:21 #42 de mariusg
O trecere in revista a masinilor din coloana de sambata.
https://www.xfile.ro/download/06969ec2aa1546c76738fb4895f8a457.html
Aveti 7 zile pentru descarcare.

Land Rover Discovery 2 1999 V8 Automatic - Thor
Land Rover Discovery 2 2001 Td5 Manual - Phoenix
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Boby, Mate Andrei Vlad M.D., DMM74

Mai Mult
25 Mai 2015 21:27 - 25 Mai 2015 21:48 #43 de Sky
M- am gandit sa pun si eu pozele;
Am o poza cu focul de tabara pentru cei ce l- au pierdut :cheer:

Mai este una din dimineata plecarii acasa

Drepturile de autor pentru ce- a de- a treia poza apartin lui Alpar (Multumesc si pe aceasta cale)

Poza este foarte detaliata dar are aproximativ 10 MB astfel ca a trebuit sa o micsorez. Daca o vreti in marime naturala dati- mi de stire!
Toate celelalte poze (aproximativ 10000 ) au iesit voalate sau in ceata. La unele chiar s-a rupt filmul B)

P.S. Nu stiu cum merge treaba pe la voi, insa noi de cate ori plecam undeva trebuie sa ne ,,REGRUPAM". Inainte plecam pur si simplu unde aveam treaba. Acum trebuie sa ne regrupam tot la 5 minute altfel nu ne regasim. Multumim Alexa!!!!! Ne- ai lasat cu sechele.
Atașamente:
Last edit: 25 Mai 2015 21:48 by Sky.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, KYK, sean, Boby, Alexey, DMM74

Mai Mult
25 Mai 2015 21:53 #44 de dacuburebista
Replied by dacuburebista on topic Intalnire LROC Romania 2015- Poze, impresii si pareri
fete, flori, copii, mașini...
descărcați de aici

www.calauzaoffroad.ro
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, Sky, Boby, Alexey, Magellan

Mai Mult
25 Mai 2015 22:21 #45 de Boby
Citeva panarame :evil: facute cu telefonul la momentul pozelor de grup... Am zis sa le las la dimensiunea originala, ca daca le micsorez nu se mai intelege mare lucru... Luati de aici
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, KYK, Alexey

Mai Mult
25 Mai 2015 23:31 - 25 Mai 2015 23:32 #46 de shark
Iata si de la mine cateva poze . Mai am si ceva filme de pe camera on-board dar nu am apucat sa descarc nimic inca....
Multumiri si felicitari tuturor, a fost excelenta inatalnirea. Anul viitor pe ce data este intalnirea exact? :whistle:
Atașamente:
Last edit: 25 Mai 2015 23:32 by shark.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: thx, Sky

Mai Mult
26 Mai 2015 08:14 #47 de Sky
Shark, multumim pentru ecusoane. Sa stii ca unii dintre noi chiar am avut nevoie de ele. Spre dimineata cand nu mai stiam bine cum ma cheama am avut mare noroc cu biletelul prins la gat. La anul te rog sa treci si numarul camerei pe ele sa nu mai umblam bezmetici pe holuri la ora 4 dimineata in cautarea camerei. (Nu ajunge ca ni le- ai facut moca pana acum. Vin si cu sugestii pentru viitor) :whistle:

Mai Mult
26 Mai 2015 08:21 #48 de DMM74

Sky a scris: Shark, multumim pentru ecusoane. Sa stii ca unii dintre noi chiar am avut nevoie de ele. Spre dimineata cand nu mai stiam bine cum ma cheama am avut mare noroc cu biletelul prins la gat. La anul te rog sa treci si numarul camerei pe ele sa nu mai umblam bezmetici pe holuri la ora 4 dimineata in cautarea camerei. (Nu ajunge ca ni le- ai facut moca pana acum. Vin si cu sugestii pentru viitor) :whistle:

Acum îmi dau seama cum ai fost de obosit, chiar era si nr camerei pe eticheta :lol: :lol: :lol:

LR Discovery 1 300 TDI '98
LR Freelander 1 TD4 2005
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, Sky, Boby

Mai Mult
26 Mai 2015 10:25 #49 de sean
Astea sunt toate pozele??? :blink:
Se vede ca am fost foarte ocupati cu mainile...ma gandeam ca-mi fac si eu rost de o poza de avatar cu Disco4 in trial....n-ai cu cine,frate,n-ai cu cine!! :whistle: :lol: :woohoo:
Dar cu filmarile stam la fel de bine?? :unsure:

Discovery 4
Defender 90

Mai Mult
26 Mai 2015 10:38 - 26 Mai 2015 10:41 #50 de thx

sean a scris: Astea sunt toate pozele??? :blink:
Se vede ca am fost foarte ocupati cu mainile...ma gandeam ca-mi fac si eu rost de o poza de avatar cu Disco4 in trial....n-ai cu cine,frate,n-ai cu cine!! :whistle: :lol: :woohoo:

Mai bine :lol: Nici nu am avut timp sa le descarc. Doar m-am uitat la ele si va pot spune ca sunt senzationale. Ma ocup zilele astea .

PROMIT !!!!

CEI CE AU FACUT POZE SI AU FOST O MULTIME DE APARATE SI TELEFOANE , VA RUGAM SA PUNETI MACAR CATEVA SI PE FORUM. CELE CARE VI SE PAR FOARTE SUGESTIVE , TRIAL , PETRECERI , TRASEU , STANA ETC.

MULTUMESC

Land Rover Discovery 1 - de tavaleala aka FOCA
Land Rover Discovery 4 - de hore aka LORD
Nissan Micra - de nevasta
Last edit: 26 Mai 2015 10:41 by thx.

Mai Mult
26 Mai 2015 10:42 #51 de sean
Vezi sa le cenzurezi la sange...si asa facem impresie proasta celor care nu ne cunosc si mai intra pe aici...daca ne mai si vad... :lol: :lol:

Discovery 4
Defender 90

Mai Mult
26 Mai 2015 10:51 #52 de Magellan
Eu le vreau necenzurate dar o sa vin cu un hard sa le culeg.
Asa ca fa o varianta de oras pentru public si lasa originalul neprelucrat.
Merci

Posesor de nevasta cu Disco 1
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Boby

• Alexey
  • Deconectat
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Одна жизнь, прожить ее.
Mai Mult
26 Mai 2015 11:05 #53 de Alexey

sean a scris: Astea sunt toate pozele??? :blink:

Vezi ca ai email cu poze de la trial,

Cu stima Alexey.
- tradator cu Nissan - Pif

Mai Mult
26 Mai 2015 11:21 #54 de GSS
Mi-am revenit! Va multumesc tuturor pentru cele cateva zile de vis petrecute impreuna. Multumiri speciale Domnilor organizatori si personalului de la Binder. Ma bucur foarte mult ca am cunoscut membrii din tara, toti niste oameni extraordinari care mi-au intrat la suflet.

Multumesc KYK pentru duet, a fost o onoare, multumesc Wishu pentru ca ne-ai tinut berea rece, multumesc Danutzule pentru disponibilitatea de a ajuta mereu un biet lenes, multumesc Florine ca mi-ai aprins 80% din tigari fara sa ma intrebi de ce dracu' nu imi iau si eu o bricheta, multumesc Cosmine ca mi-ai bagat legaturile de morcovi in dos cu grija, fara sa creezi deranj prea mare, multumesc Nea Spiros pentru afectiunea pe care mi-ai purtat-o vineri seara (m-ai pupat de m-ai albit) si pentru ca ai avut grija de fratele Danutzu sa ii spui povesti si sa il invelesti seara la culcare, multumesc Dorine ca nu mi-ai rupt nicio manuta cand iti furam in fiecare dimineata gheata pentru spritz, multumesc Ala ca ai avut incredere sa-ti lasi copilul pe mainile mele, multumesc Cataline ca nu ai avut incredere si ai venit repede sa ne salvezi si pe mine si pe cea mica, multumesc cuscrule ca ai lasat-o pe cuscra acasa sa aiba grija de nora'mea, multumesc Mircica ca m-ai scos din groapa si nu ai aruncat pamant peste mine, multumesc Magellane ca mi-ai lipit sticker-ul pe masina chiar daca l-ai pus stramb.

Va multumesc tuturor pentru ca mi-ati cumparat marfa si ne-ati umplut de cascaval pe mine si pe Presidente (din pacate, am aflat pe surse ca la anu' preturile vor fi cel putin duble).

Doctoreeeee, solo percutia!!!

Va iubesc pe toti, La Multi Ani sa traiesc!!! :woohoo:
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Teddybear, cristeaandm, thx, Sky, KYK, sean, Boby, danuzu, Alexey, spiros and 3 other people also said thanks.

Mai Mult
26 Mai 2015 11:42 #55 de tavy79
Inca odata se demonstreaza ca indiferent de micile problemele aparute din organizare sau nu apartin de noi, întrunirile anuale cresc in ochii fiecarui membru sau admirant al marcii datorita tuturor persoanelor participante care fiecare in parte sunt speciale in felul lor.

Eu personal pot spune ca la aceasta intrunire am facut cunostinta cu masina mea. Cred ca fiecare din noi la acesta intalnire a venit acasa cu plus valoare in ceea ce privesc amintirile, masina si chiar pe el insusi. Sigur Cosmin (THX) si-a adus aminte alaturi de mine ce inseamna sa nu ai experienta in off road :P ! Dar lipindu-ma de el la tot cei trecea prin cap, corpul meu a invatat sa-si controleze adrenalina si sa pot in liniste sa inteleg ce am de facut pe coclauri cu ceva grad de dificultate. Ii multumesc pe aceasta cale, multumesc Cosmin B) !

Multumesc tuturor care au fost prezenti si toti impreuna am reusit sa facem inca o intrunire pe cinste!

Promit sa nu las stacheta in ceea ce priveste aducerea noilor membrii din zona de vest :evil:
In curând prima intrunire local-zonala ca deja putem sa ne REGRUPAM :woohoo: mai multi decat eu si Tavy55, lucru pe care il facem zilnic.

Disco II Td5
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, thx, Sky, sean, spiros, GSS, DMM74, Claudita

Mai Mult
26 Mai 2015 11:43 #56 de sean
Pozele de la trial despre care vorbea Alex:

Discovery 4
Defender 90

Mai Mult
26 Mai 2015 11:46 #57 de sean

Discovery 4
Defender 90
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: GSS, DMM74, cran

Mai Mult
26 Mai 2015 11:46 #58 de Magellan
Eu propun ca pentru ziua de joi, odata la doua saptamani, sa facem un club de literatura, pentru ca pe zi ce trece, observ ca avem din ce in ce mai multi graitori din penita printre noi.

Posesor de nevasta cu Disco 1

Mai Mult
26 Mai 2015 11:48 #59 de sean

Discovery 4
Defender 90
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: DMM74, cran

Mai Mult
26 Mai 2015 11:51 #60 de sean

Discovery 4
Defender 90
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: DMM74, Claudita

Timp creare pagină: 3.609 secunde