logo lroc

Baieteasca 16-18 martie 2018 Bozioru

Mai Mult
07 Mar 2018 13:16 - 07 Mar 2018 13:36 #121 de sean
Replied by sean on topic Baieteasca 16-18 martie 2018 Bozioru
Acolo este cu autogospodarire...daca ne luam este.:) :)
De obicei avem de toate...

L.E.
Dac calauzitor,fa un traseu frumos pentru toata lumea si unul scurt si intens pentru banzai.
Platforma cine ia??:lol: :lol:

Discovery 4
Defender 90
Last edit: 07 Mar 2018 13:36 by sean.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

• Alexey
  • Avatarul lui Alexey Autor Subiect
  • Deconectat
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Одна жизнь, прожить ее.
Mai Mult
07 Mar 2018 14:49 #122 de Alexey
Replied by Alexey on topic Baieteasca 16-18 martie 2018 Bozioru

cristiansen a scris: Ok
Muștar este acolo?..... nu cunosc locația ....și dacă nu este ar trebui sa luam....

Trece marinarul pe lista. :)

Cu stima Alexey.
- tradator cu Nissan - Pif

Mai Mult
07 Mar 2018 16:40 #123 de sean
Revin cu o sugestie : 2 oi facute pastrama,daca facem doar una riscam sa mirosim doar coada...unii dintre noi...e trupa mare si pastrama se mananca de pe gratar,la varice,fara masura si control,cei mai slab pregatiti e posibil sa ramana cu buza umflata...prin urmare,eu votez pentru 2 oi!
Cat despre porc zic sa ne limitam la strictul necesar!

Discovery 4
Defender 90
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Alexey

• Alexey
  • Deconectat
  • Platinum Member
  • Platinum Member
Mai Mult
07 Mar 2018 17:05 #124 de Alexey

sean a scris: Revin cu o sugestie : 2 oi facute pastrama,daca facem doar una riscam sa mirosim doar coada...unii dintre noi...e trupa mare si pastrama se mananca de pe gratar,la varice,fara masura si control,cei mai slab pregatiti e posibil sa ramana cu buza umflata...prin urmare,eu votez pentru 2 oi!
Cat despre porc zic sa ne limitam la strictul necesar!

O oaie si o capra parca suna mai bine.
Bagam si niste carnati de plescoi?

Cu stima Alexey.

Mai Mult
07 Mar 2018 17:35 #125 de dacuburebista
Replied by dacuburebista on topic Baieteasca 16-18 martie 2018 Bozioru
setilă, flămânzilă, mașinilă lungilă...
:evil:

de post, de cumpătare - pe lumea ailaltă

www.calauzaoffroad.ro

Mai Mult
07 Mar 2018 20:50 #126 de perjud
Replied by perjud on topic Baieteasca 16-18 martie 2018 Bozioru

dacuburebista a scris: de post, de cumpătare - pe lumea ailaltă

Acum ...

Pe lumea cealaltă .... văd când ajung acolo B)

Gasesc eu un LandRover de calarit :whistle:

Discovery 1 din 1992, 300TDI - (cotet de nămol)
Discovery 3 2005 2.7 HSI (conserva familistului)

Diferenta dintre copii si barbati este DOAR pretul jucariilor.
Atașamente:

Mai Mult
07 Mar 2018 20:55 #127 de spiros
Replied by spiros on topic Baieteasca 16-18 martie 2018 Bozioru
Încă o cameră la mine. ....

''its not a car its a philosophy''

Mai Mult
07 Mar 2018 22:55 #128 de Razvan
Replied by Razvan on topic Baieteasca 16-18 martie 2018 Bozioru

cristiansen a scris: Pentru completare la mic dejun pot sa aduc din zona de la noi virsli (cârnați oaie ,vita ,capra care se consuma fierți și care au ca aperitiv palinca si se stinge cu vin....)..... dacă am acceptul bucătarului ......in rest abia astept sa ne vedem....

Nu uita palinca te rog.. eu numai dasta consum ... si am eu o chemare ca a ta e fff buna.. nu te speria .. nu bea mult la 2 pahare im pun presurile de la intrare in cap..nu inainte de a-l fi tavalit pe El Idol insa...

Mai Mult
07 Mar 2018 22:59 #129 de Razvan

spiros a scris: Încă o cameră la mine. ....

Aduci bagaboante?
Sa nu iti uiti recuzita.. te rog

• Alexey
  • Deconectat
  • Platinum Member
  • Platinum Member
Mai Mult
07 Mar 2018 23:30 - 07 Mar 2018 23:31 #130 de Alexey
1. Eu + El Huron - 1 camera
2. Thx + Catalin ATT + 1 - 1 camera de 3 pers
3. Sean + Visinescu - 1 camera
4. Olga + 3 - 2 camere
5. Olimpiu+ Dan Eros - 1 camera
6. Dacu + Mircea DMM - camera ?
7. Razvan + Geta - 1 camera
8. Dragos Perju + Magellan - 1 camera
9. Alex Nuta + 1 - doar sambata seara - 1 camera
10. Nini - 1 camera
11. Marius M + Profu - 1 camera
12. Vstef_is + 1 - 1 camera
13. Adi Mocanu + 1 - 1 camera
14. mergioricrapa + spiros - 1 camera
15. Darius + Sergiu - 1 camera -Olimpiu
16. Georgica + Bator copilot :) - 1 camera
17. Cristiansen + Arno 1 camera
18. Sean 4 pers - 2 camere
19. Alin 2 pers - 1 camera
20. Picolino 2 pers - 1 camera
21. Spiros 2 - 2 pers - 1 camera

Total.
23 camere si 47 persoane.

Cu stima Alexey.
Last edit: 07 Mar 2018 23:31 by Alexey.

Mai Mult
07 Mar 2018 23:36 #131 de cristiansen
Replied by cristiansen on topic Baieteasca 16-18 martie 2018 Bozioru
Vine și palinca de la Arno.....in ce privește tavalirea lui El Idol....deși înțeleg ca este o disputa personală ......nu pot sa stau deoparte și sa las la greu un defender-ist care din ce am văzut a cam dat de pământ cu nissan-ul...... fără supărare abia astept sa ne cunoaștem ....și cu permisiunea voastră sa ma alătur jocului...... mai ales după ce încercam vinul și palinca....

Landroverist cronic...DEF TD5

• Alexey
  • Deconectat
  • Platinum Member
  • Platinum Member
Mai Mult
07 Mar 2018 23:39 #132 de Alexey

cristiansen a scris: Vine și palinca de la Arno.....in ce privește tavalirea lui El Idol....deși înțeleg ca este o disputa personală ......nu pot sa stau deoparte și sa las la greu un defender-ist care din ce am văzut a cam dat de pământ cu nissan-ul...... fără supărare abia astept sa ne cunoaștem ....și cu permisiunea voastră sa ma alătur jocului...... mai ales după ce încercam vinul și palinca....

Sensei, ce anvelope ai pe Def?

Cu stima Alexey.

Mai Mult
07 Mar 2018 23:46 - 07 Mar 2018 23:46 #133 de cristiansen
Cele mai proaste de la silverston.....
Dar vin cu ele sa le uzez pana acolo și înapoi ..... ca sa pot achiziționa simexuri.....

Last edit: 07 Mar 2018 23:46 by cristiansen.

• Alexey
  • Deconectat
  • Platinum Member
  • Platinum Member
Mai Mult
07 Mar 2018 23:48 #134 de Alexey

cristiansen a scris: Cele mai proaste de la silverston.....
Dar vin cu ele sa le uzez pana acolo și înapoi ..... ca sa pot achiziționa simexuri.....

Bune si alea, troliu sa functioneze :)

Cu stima Alexey.

Mai Mult
08 Mar 2018 00:18 #135 de sean

Razvan a scris:

cristiansen a scris: Pentru completare la mic dejun pot sa aduc din zona de la noi virsli (cârnați oaie ,vita ,capra care se consuma fierți și care au ca aperitiv palinca si se stinge cu vin....)..... dacă am acceptul bucătarului ......in rest abia astept sa ne vedem....

Nu uita palinca te rog.. eu numai dasta consum ... si am eu o chemare ca a ta e fff buna.. nu te speria .. nu bea mult la 2 pahare im pun presurile de la intrare in cap..nu inainte de a-l fi tavalit pe El Idol insa...

De data asta ai întrecut limita obrazniciei și o sa te ard rău, fără mila... Daca ții la integritatea ta ia o cutie de margarina... Sau măcar câteva bucăți de șuncă! :lol: :lol: :evil:

Discovery 4
Defender 90

Mai Mult
08 Mar 2018 05:54 - 08 Mar 2018 06:08 #136 de Razvan

cristiansen a scris: Vine și palinca de la Arno.....in ce privește tavalirea lui El Idol....deși înțeleg ca este o disputa personală ......nu pot sa stau deoparte și sa las la greu un defender-ist care din ce am văzut a cam dat de pământ cu nissan-ul...... fără supărare abia astept sa ne cunoaștem ....și cu permisiunea voastră sa ma alătur jocului...... mai ales după ce încercam vinul și palinca....

Disputa personala... se vede ca nu ne cunosti... dar ai timp..e doar micul nostru fetis sa ne cautam unul pe altul pe la cur...
Ce ai vazut ...probabi e scos din context de corul lui El Idol..... m-am rugat 2 ani de el sa puna simexi... si el batman... batman..
Nu am avut oricum prea mult succes, dupa cum o sa vezi si singur . . Tot la ceaun Exceleaza..
Abia astept sa ne cunoastem.. dar iti spun de pe acum ca te inchini la chipul cioplit al inginerului betiv englez..B) :woohoo: :P :P :P
Last edit: 08 Mar 2018 06:08 by Razvan.

Mai Mult
08 Mar 2018 06:05 - 08 Mar 2018 06:06 #137 de Razvan

sean a scris:

Razvan a scris:

De data asta ai întrecut limita obrazniciei și o sa te ard rău, fără mila... Daca ții la integritatea ta ia o cutie de margarina... Sau măcar câteva bucăți de șuncă! :lol: :lol: :evil:

Faci ce faci .. si iti amintesti de mine.... bagi mana in pantaloni si realizezi ca e tot mica...;) ;) :P :P B)
Mai pune un cardan..:P :P
Last edit: 08 Mar 2018 06:06 by Razvan.

Mai Mult
08 Mar 2018 07:01 #138 de sean
O sa leg unul de bara față, știu ca îți place cu violență nesatulule! :lol: :lol: :P

Discovery 4
Defender 90

Mai Mult
08 Mar 2018 08:15 #139 de cristiansen

Razvan a scris:

Disputa personala... se vede ca nu ne cunosti... dar ai timp..e doar micul nostru fetis sa ne cautam unul pe altul pe la cur...
Ce ai vazut ...probabi e scos din context de corul lui El Idol..... m-am rugat 2 ani de el sa puna simexi... si el batman... batman..
Nu am avut oricum prea mult succes, dupa cum o sa vezi si singur . . Tot la ceaun Exceleaza..
Abia astept sa ne cunoastem.. dar iti spun de pe acum ca te inchini la chipul cioplit al inginerului betiv englez..B) :woohoo: :P :P :P

.....cu tot respectul cuvenit ,ce mi-l impune poziția de “new entry” in grup... țin sa va anunț Ca acel inginer englez bețiv cu eleganta unui Lord ... mi-a dat ocazia sa am și eu la activ o duzina de “purcici”(a se citi Nissan) pe care le am trecute in “agenda bărbatului” .... prin urmare dacă prin absurd mai rămâne ceva de la El Idol ... m-aș înfrupta cu plăcere.
Mai avem o săptămâna....tic tac tic tac.

Mai Mult
08 Mar 2018 10:18 - 08 Mar 2018 10:20 #140 de Razvan

cristiansen a scris:

Razvan a scris:

.....cu tot respectul cuvenit ,ce mi-l impune poziția de “new entry” in grup... țin sa va anunț Ca acel inginer englez bețiv cu eleganta unui Lord ... mi-a dat ocazia sa am și eu la activ o duzina de “purcici”(a se citi Nissan) pe care le am trecute in “agenda bărbatului” .... prin urmare dacă prin absurd mai rămâne ceva de la El Idol ... m-aș înfrupta cu plăcere.
Mai avem o săptămâna....tic tac tic tac.

Aici nu avem o ordine de new entry sau old boys....aici cu totii suntem manati de aceeasi pasiune si anume LR, nu te sfii nu te simti incepator nu e cazul suntem oameni dintr-o bucata cu bune si cu relele noastre.
Pe mine nu ma intelege gresit ...nu sunt un intrus, I-am cunoscut si eu pe acesti oameni minunati si ulterior pe alti care ni s-au alaturat ca posesor de LR cum inca si sunt...B)
Referitor la El Idol eu cu Nissanul sunt oaia neagra care ii tabaceste lui curu..destul de tabacit deja de la scaunul Defectorului..
Auguri.
Last edit: 08 Mar 2018 10:20 by Razvan.

Timp creare pagină: 0.446 secunde