logo lroc

Intalnire LROC Romania 2015- discutii, propuneri.

• Alexey
  • Avatarul lui Alexey Autor Subiect
  • Deconectat
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Одна жизнь, прожить ее.
Mai Mult
03 Mar 2015 23:36 - 03 Mar 2015 23:42 #101 de Alexey
Uite ce patesc pescarii la Binderbubi: http://stirile.rol.ro/ce-oaie-nervoasa-vezi-cum-impinge-un-pescar-in-lac-video-amuzant-856232.html

Aduce @wishu o oaie de la el. :lol: :lol: :lol:

Cu stima Alexey.
- tradator cu Nissan - Pif
Last edit: 03 Mar 2015 23:42 by Alexey.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
04 Mar 2015 07:51 - 04 Mar 2015 10:49 #102 de LadyElf
Salutare,

Vad ca se inghesuie lumea la rezervari deja, asa ca intru si eu in joc. Rezerv un apartament, CLeopatra se numeste pe site si pe acela il vreau.

In alta ordine de idei, ma pregatesc pentru a doua intalnire anuala dar inca nu am reusit sa devin membru. Am completat cererea, am trimis-o la adresa specificata, dar adresa nu functioneaza. Am trimis apoi la alta adresa, obtinuta "pe surse" dar nici aici nu am primit vreun raspuns. Am citit regulamentul, scire clar ca tb sa fii acceptat, ba chiar si ceva despre un fel de vot ....As plati si taxele, insa nu stiu inca daca ne vreti si pe noi in clubul vostru de "baieti mari"..... Cine stie, poate faceti discriminari :))))
Last edit: 04 Mar 2015 10:49 by LadyElf.

• Alexey
  • Deconectat
  • Platinum Member
  • Platinum Member
Mai Mult
04 Mar 2015 09:15 #103 de Alexey
Stiu ca apartamentele nu sunt diponibile. :)

Cu stima Alexey.

Mai Mult
04 Mar 2015 10:01 #104 de shark

Alexey a scris: Stii sa joci pistrui???

Nup! Tre sa ma-nveti!

Mai Mult
04 Mar 2015 10:36 - 04 Mar 2015 11:04 #105 de LadyElf

Alexey a scris: Stiu ca apartamentele nu sunt diponibile. :)

se pare ca acum sunt, am confirmat cu Navy.
Last edit: 04 Mar 2015 11:04 by LadyElf.

• Teddybear
  • Deconectat
  • Moderator
  • Moderator
  • "Life is what happens to you while you're busy making other plans." John Lennon
Mai Mult
04 Mar 2015 11:11 #106 de Teddybear

LadyElf a scris: Salutare,

Vad ca se inghesuie lumea la rezervari deja, asa ca intru si eu in joc. Rezerv un apartament, CLeopatra se numeste pe site si pe acela il vreau.

In alta ordine de idei, ma pregatesc pentru a doua intalnire anuala dar inca nu am reusit sa devin membru. Am completat cererea, am trimis-o la adresa specificata, dar adresa nu functioneaza. Am trimis apoi la alta adresa, obtinuta "pe surse" dar nici aici nu am primit vreun raspuns. Am citit regulamentul, scire clar ca tb sa fii acceptat, ba chiar si ceva despre un fel de vot ....As plati si taxele, insa nu stiu inca daca ne vreti si pe noi in clubul vostru de "baieti mari"..... Cine stie, poate faceti discriminari :))))

Cu rezervarea, ramane cum am stabilit la telefon ;)
In ce priveste cererea de aderare, acum am verificat mail-ul si nu este asa ceva :(
Adresa corecta este

It's not a "Jeep thing" it's the real thing... LAND ROVER !

You know you own a Land Rover when you spend days of cursing, sweating, shouting frustration fixing it for 3 hours of fun and still be happy

Mai Mult
04 Mar 2015 12:01 #107 de LadyElf
Stiu ca e off-topic, dar zic sa elucidam misterul:

pe site scrie cu .ro, dar cand dai click pe adresa se afisaza ca adresa cu .com
de aceea am trimis pe aceasta adresa, insa am primit mesaj de esuare a livrarii, motiv pentru care am trimis din nou mail, de data aceasta pe adresa din sectiune contact (office@lroc) dar nici de aici nu mi-a raspuns nimeni, asa ca am luat-o personal :angry: stii doar ca sunt "fitzoasa" :evil:

am atasat niste capturi de ecran vis-a-vis de cele de mai sus, poate verifici tu ce se intampla :whistle:

Acest ataşament este ascuns pentru oaspeți.
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi pentru a-l vizualiza.

Acest mesaj are un fișier atașament.
Te rugăm să te conectezi sau să te înregistrezi pentru a-l vedea.

• Teddybear
  • Deconectat
  • Moderator
  • Moderator
  • "Life is what happens to you while you're busy making other plans." John Lennon
Mai Mult
04 Mar 2015 12:51 #108 de Teddybear

LadyElf a scris: Stiu ca e off-topic, dar zic sa elucidam misterul:

pe site scrie cu .ro, dar cand dai click pe adresa se afisaza ca adresa cu .com
de aceea am trimis pe aceasta adresa, insa am primit mesaj de esuare a livrarii, motiv pentru care am trimis din nou mail, de data aceasta pe adresa din sectiune contact (office@lroc) dar nici de aici nu mi-a raspuns nimeni, asa ca am luat-o personal :angry: stii doar ca sunt "fitzoasa" :evil:

am atasat niste capturi de ecran vis-a-vis de cele de mai sus, poate verifici tu ce se intampla :whistle:

Acest ataşament este ascuns pentru oaspeți.
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi pentru a-l vizualiza.

Mai lasa "fitzele" ca nu te prind :evil: :whistle:
Deci:
  • am primit mail-ul, e ok!
  • pasul urmator:in contul specificat acolo, depui taxa de aderare si cotizatia pe 2015 (cred ca sunt in asentimentul tuturor ca nu sunt probleme cu acceptarea cererii tale de aderare) :whistle:
  • In ce priveste problema cu mail-ul: din ce ma duce pe mine mintea, e o setare gresita in "spatele" paginii cu pricina, asta trebuie s-o rezolve Andrei cu Raul
  • .

You know you own a Land Rover when you spend days of cursing, sweating, shouting frustration fixing it for 3 hours of fun and still be happy
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: cristeaandm, LadyElf, DMM74

Mai Mult
04 Mar 2015 20:00 #109 de Magellan
Dragi colegi, va rog ca pentru informatii suplimentare (pana la publicarea anuntului oficial) sa ma contactati iar pentru rezervari sa apelati la Teddy.
Va rog sa nu mai implicati hotelul pentru ca in acest moment mingea este deja in teren la noi. :)
Va multumesc

Posesor de nevasta cu Disco 1
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: LadyElf

Mai Mult
05 Mar 2015 12:54 #110 de mariusg
Roxana stai linistita ca vei merge si anul acesta la intalnirea anuala. Daca ai trimis adeziunea, te rog plateste in contul nostru suma de 400 ron (taxa aderare+cotizatie 2015) si apoi ia legatura cu Andrei (cristeaandm) pentru echipamentul de club.
Saptamana viitoare, sper, voi ajunge sa semnez contractul cu Binderbubi si anuntul poate fi oficial. Privilegiul membrilor de club de a fi informati in prealabil.

Land Rover Discovery 2 1999 V8 Automatic - Thor
Land Rover Discovery 2 2001 Td5 Manual - Phoenix
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: LadyElf

Mai Mult
05 Mar 2015 19:18 #111 de Checiches12
Replied by Checiches12 on topic Intalnire LROC Romania 2015- discutii, propuneri.
Teddy m'ai trecut te rog si pe mine cu o camera dubla la Binderbubi de vineri. ? Iar legat de membru de club pot deveni doar dupa participarea la intalnire ? Multumesc

Checiches

• Teddybear
  • Deconectat
  • Moderator
  • Moderator
Mai Mult
05 Mar 2015 20:19 - 05 Mar 2015 20:21 #112 de Teddybear

Checiches12 a scris: Teddy m'ai trecut te rog si pe mine cu o camera dubla la Binderbubi de vineri. ? Iar legat de membru de club pot deveni doar dupa participarea la intalnire ? Multumesc

La prima intrebare, raspunsul e "DA"! toti cei care si-au exprimat optiunea pe acest topic sunt luati in evidenta in ordinea inscrierii (al doilea criteriu la repartizarea camerelor, primul fiind calitatea de membru de club). Lista va fi publicata dupa ce Marius va face anuntul oficial (se semneaza contractul, alea, alea).
Legat de cea de-a doua, am sa te rog sa mai citesti o data punctul 2 din Regulamentul Clubului ;) http://lroc.ro/land-rover-owners-club-romania/regulament
Nu de alta... dar in momentul in care vei semna o cerere de aderare, semnezi si ca ai citit Statutul si Regulamentul si esti de acord cu ele :whistle:

Last edit: 05 Mar 2015 20:21 by Teddybear.

Mai Mult
05 Mar 2015 20:26 #113 de sean

shark a scris:

Alexey a scris: Stii sa joci pistrui???

Nup! Tre sa ma-nveti!

Mai bine nu...sau macar pentru faptul ca esti incepator insista sa deschizi tu jocul!!! :lol: :lol:

Discovery 4
Defender 90
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Magellan

Mai Mult
05 Mar 2015 20:39 #114 de shark

sean a scris: Mai bine nu...sau macar pentru faptul ca esti incepator insista sa deschizi tu jocul!!! :lol: :lol:

Suntem complet off-topic si imi cer scuze pt asta, insa stiu ca Florin le zice bine cand le zice, asadar m-am decis: voi lasa pistruii sa ramana una din marile lacune ale culturii mele generale... :whistle:

Mai Mult
05 Mar 2015 21:54 #115 de KYK
Exista alternativa la jocul cu pistruii. Tre sa gasim o masa cu suport de umbrela pe mijloc :silly:

DEFION / 110 PICKUP 300tdi
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Magellan

Mai Mult
05 Mar 2015 22:28 - 05 Mar 2015 22:29 #116 de DMM74
:woohoo: Care te bagi la bambilici??? :sick: :sick: :sick: :dry:

LR Discovery 1 300 TDI '98
LR Freelander 1 TD4 2005
Last edit: 05 Mar 2015 22:29 by DMM74.

• Alexey
  • Deconectat
  • Platinum Member
  • Platinum Member
Mai Mult
05 Mar 2015 22:31 #117 de Alexey

DMM74 a scris: :woohoo: Care te bagi la bambilici??? :sick: :sick: :sick: :dry:

Eu ma bag sa trag de sfoara. :lol: :lol: :lol:

Cu stima Alexey.

Mai Mult
06 Mar 2015 10:55 #118 de LadyElf

mariusg a scris: Roxana stai linistita ca vei merge si anul acesta la intalnirea anuala. Daca ai trimis adeziunea, te rog plateste in contul nostru suma de 400 ron (taxa aderare+cotizatie 2015) si apoi ia legatura cu Andrei (cristeaandm) pentru echipamentul de club.
Saptamana viitoare, sper, voi ajunge sa semnez contractul cu Binderbubi si anuntul poate fi oficial. Privilegiul membrilor de club de a fi informati in prealabil.

Rezolvat !

Mai Mult
06 Mar 2015 10:57 #119 de LadyElf

Alexey a scris:

DMM74 a scris: :woohoo: Care te bagi la bambilici??? :sick: :sick: :sick: :dry:

Eu ma bag sa trag de sfoara. :lol: :lol: :lol:

asta e treaba pentru cineva care nu prea are ...... stii tu ce. Trag eu de sfoara, sa poti fii si tu in randul lumii :evil:

Mai Mult
06 Mar 2015 12:08 #120 de sean
:lol: :lol: :lol: :woohoo:

Discovery 4
Defender 90

Timp creare pagină: 0.276 secunde